Menu

ADIVADLO

 

DOSPĚLÍ (pro radost) DĚTEM 2022

16.4.2022 - Aktuality

Divadelní přehlídka Dospělí (pro radost) dětem se na přelomu dubna a května uskuteční v Havlíčkově Brodě už po devětadvacáté. Ovšem po dvouleté pauze, zaviněné protiepidemickými opatřeními v podobě zrušených kulturních akcí v souvislosti s epidemií nemoci COVID-19. Takže jsme rádi, že jsme se konečně dočkali.

Úvod třídenního svátku divadla se rozehraje v pátek 29. dubna dopoledním představením domácího Divadýlka Mrak s pohádkovým příběhem O začarovaném mlýně. Sobota a neděle pak nabídnou vždy po třech inscenacích uváděných na jevištích KD Ostrov a v neděli odpoledne navíc ještě pohádku brodských loutkářů v sálu AZ centra na Rubešově náměstí. Vstupenky na jednotlivá představení si zájemci budou moci koupit vždy půl hodiny před začátkem představení.

Od úterý 26. dubna až do první květnové neděle bude ve velkém sálu KD Ostrov tradičně zpřístupněna výstava Moje nejmilejší pohádková postava. Od devíti do šestnácti hodin budou k vidění nejen obrázky a výtvarné objekty žáků škol z havlíčkobrodského regionu, ale také Galerie Stonožka, představující nejkrásnější práce z minulých ročníků. Výtěžek z jejich prodeje poputuje jako každý rok ve spolupráci s hnutím „Na vlastních nohou“ – Stonožka na účet Dětské psychiatrické nemocnice v Opařanech.

Těšíme se na Vaši návštěvu

ADIVADLO